Movies
Ratings
188
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 3.0
KaliforniaRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
GloveRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.5
pace makerRated ★ 4.0
As OneRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 4.5