Movies
Ratings
343
HyakuemuRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 2.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The MoonRated ★ 0.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0