Movies
Ratings
80
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0