Movies
Ratings
89
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
The Long Way HomeRated ★ 4.5- Untouchable LawmenRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Memories of the SwordRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0