Movies
Ratings
250
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0- Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 5.0
Premium RushRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.5
Stuart Little 2Rated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
BeanRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.5
The Legend of ZorroRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 5.0