Titles you rated
MotherRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.0
If OnlyRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 1.0
DerangedRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5