Movies
Ratings
337
MonsterRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Beyond the Visible - Hilma af KlintRated ★ 3.0- Correspondencia Jonas Mekas - J.L. GuerinRated ★ 5.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5- The DiscipleRated ★ 2.5
- The Life AheadRated ★ 2.5
- The UnforgivableRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0- PassingRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 4.5
Kids ReturnRated ★ 3.5
OrlandoRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 2.5