Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 3.5- Tears In The ArcticRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0- BlindRated ★ 5.0
EarthRated ★ 5.0
AliensRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Vantage PointRated ★ 3.5
Vertical LimitRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0