Titles you rated
Alien³Rated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
DriveRated ★ 2.0
What IfRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.0- Slow VideoRated ★ 2.0
 
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 2.0