Movies
Ratings
264- Marguerite TramRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
SnatchRated ★ 4.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
TroyRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0