Movies
Ratings
23
FrozenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 3.0
Stuck in LoveRated ★ 5.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Collage of Our LivesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0- Shanghai CallingRated ★ 4.0

A MuseRated ★ 4.0