Titles you rated
- CarameloRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Oxford YearRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- HarbinRated ★ 3.5
Below Her MouthRated ★ 2.0
Paris, 13th DistrictRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
A LITTLE PONDRated ★ 4.0- I, The ExecutionerRated ★ 2.5
KikujiroRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 4.0