Movies
Ratings
1049
Project Hail MaryRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- The MatchRated ★ 3.0
- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
- Bogota: City of the LostRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0