Movies
Ratings
278
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0- PandoraRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 1.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
Gods of EgyptRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0