Movies
Ratings
177
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Deep End of the OceanRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
BloodshotRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
ExitRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0