Movies
Ratings
237
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0- Believer: extended cutRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0