Series
Ratings
131
Summer Time RenderingRated ★ 5.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 3.5
After the RainRated ★ 3.0
Karakuri CircusRated ★ 3.5
ID: INVADEDRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 0.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
KemurikusaRated ★ 3.0
Full Metal Panic! Invisible VictoryRated ★ 5.0
Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 2.0
Hellsing UltimateRated ★ 2.0
Yurikuma ArashiRated ★ 3.0
Bloom Into YouRated ★ 2.5
Revue StarlightRated ★ 3.5
Gundam Reconguista in GRated ★ 2.5
Girls Beyond the WastelandRated ★ 2.0
Aldnoah.ZeroRated ★ 2.5