Movies
Ratings
112
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 1.0
ChicagoRated ★ 1.0- Steel RainRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0