Movies
Ratings
40
SpyRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 3.0
Take OffRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 2.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0