Movies
Ratings
413- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 0.5
TarzanRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 2.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 2.5
Happy EndRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0