Titles you rated
QT8: The First EightRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
FargoRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5- City Of The Rising SunRated ★ 4.0
The AccountantRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
SouthpawRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 2.5
FrequencyRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 3.0