Titles you rated
- SamsaraRated ★ 5.0
- 법정 스님의 의자Rated ★ 5.0

MidsommarRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
The CureRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0