Movies
Ratings
225
OppenheimerRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 4.5
Insadong ScandalRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The MistRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 5.0- Steel RainRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 5.0