Movies
Ratings
806
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Last CastleRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 2.5- Nobody 2Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Drive My CarRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0