Movies
Ratings
134
The ClassicRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5