Movies
Ratings
51
InterstellarRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Water HorseRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
D-WarRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0