Series
Ratings
494
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Locke & Key Season 2Rated ★ 3.0
Locke & Key Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0- Olaf PresentsRated ★ 4.0
- Forky Asks a QuestionRated ★ 4.0
- My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Dr. STORKSRated ★ 3.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
健康で文化的な最低限度の生活Rated ★ 3.5
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.5