Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Hill of FreedomRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0
HostilesRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 3.5
DangalRated ★ 3.0
Claire's CameraRated ★ 4.0- INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.5
- Waikiki BrothersRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5- MicrohabitatRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0