Series
Ratings
278- TriggerRated ★ 1.5
- Takopii's Original SinRated ★ 4.0
- 더 인플루언서Rated ★ 1.5
KakeguruiRated ★ 1.5
AjinRated ★ 3.5
Mushi-ShiRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 0.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 1.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- My DaemonRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.0- House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 4.0