Movies
Ratings
538
Nobody KnowsRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0- Grandmother’s CakeRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 2.5
Crush and BlushRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Creating The Queen's GambitRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
Hunt for the WilderpeopleRated ★ 2.0- HerstoryRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
OmeletteRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 3.5