Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
StagecoachRated ★ 4.0
Late SpringRated ★ 5.0
Goodbye, Dragon InnRated ★ 4.5- First SummerRated ★ 4.0
Night and FogRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 4.5
ShadowsRated ★ 3.5- Like Nothing HappenedRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 3.5
ShameRated ★ 4.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Wild TourRated ★ 4.0