Movies
Ratings
728
Project Hail MaryRated ★ 4.5- The King's WardenRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5- SiratRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
RiverRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5- RevelationRated ★ 1.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0- T1: ROSE TOGETHERRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
FallRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0