Movies
Ratings
874
Children...Rated ★ 2.5
A Melody to RememberRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 2.5- Park Hwa-youngRated ★ 2.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
The Policeman's LineageRated ★ 3.5- The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 3.0
- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.5