Series
Ratings
89
SuccessionRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.5- ShōgunRated ★ 5.0
- House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5- The WhirlwindRated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.5- QueenmakerRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- Juvenile JusticeRated ★ 5.0