Movies
Ratings
262
Total EclipseRated ★ 4.5
The VowRated ★ 4.0- The Golden EraRated ★ 4.5

Gangnam BluesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Around the World in Eighty DaysRated ★ 2.5
BandhobiRated ★ 0.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Into the WoodsRated ★ 3.5
We Are BrothersRated ★ 3.0
CartRated ★ 4.0