Movies
Ratings
516
GloryRated ★ 3.5
Fifty Shades FreedRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 2.0
The Craft: LegacyRated ★ 2.5
The CraftRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- FixedRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BewitchedRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 3.5
Chicken LittleRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
AntzRated ★ 2.5
Stand by MeRated ★ 3.5
RudyRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 1.5
The BoxtrollsRated ★ 2.0
Night on the Galactic RailroadRated ★ 3.0