Movies
Ratings
946
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5- OstinatoRated ★ 3.0
- Closing DynastyRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 3.5- Fake LiesRated ★ 3.0
- The SingersRated ★ 3.5
- The King's WardenRated ★ 3.0
- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 3.5
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.0- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0- What Did Jack DoRated ★ 3.0
- Left-Handed GirlRated ★ 3.5