Movies
Ratings
224
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The VillageRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 1.5
- Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.5- Cardboard BoxerRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.0- A Short Film About LoveRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
I OriginsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5