Movies
Ratings
523
The MediumRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0- Young Adult MattersRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0- The 8th NightRated ★ 2.0
Five Feet ApartRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
JokerRated ★ 2.5- Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0- Time to HuntRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.5- Hear MeRated ★ 3.5