Movies
Ratings
654- No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0- CobwebRated ★ 3.5

RansomedRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- UprisingRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 1.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Space Jam: A New LegacyRated ★ 0.5
ArgylleRated ★ 1.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.0