Movies
Ratings
1166
The MediumRated ★ 2.5
Next SoheeRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5- The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
- The People UpstairsRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.5