Movies
Ratings
299
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 4.5
After EarthRated ★ 2.5- Running ManRated ★ 2.5

Gangnam BluesRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 1.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0