Movies
Ratings
32
Lethal Weapon 4Rated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0