Movies
Ratings
488- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
The MarvelsRated ★ 1.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.0
Blackpink: Light Up the SkyRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5