Movies
Ratings
29
We Own the NightRated ★ 4.5
Hungry HeartsRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 2.5
The OrphanageRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 1.0
Tears of the SunRated ★ 1.5
Green FishRated ★ 1.5
Last NightRated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0- ApostleRated ★ 0.5
LifeforceRated ★ 3.5- The Big PictureRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 1.5
Wild TalesRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 2.5- WolfRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 2.0