Movies
Ratings
567- The People UpstairsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5- The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 2.5
- The UglyRated ★ 3.0
Freakier FridayRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
LobbyRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 2.5- Someday or One DayRated ★ 3.5