Movies
Ratings
554
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Dead Talents SocietyRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5- Bring Her BackRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 3.5