Movies
Ratings
51
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0