Movies
Ratings
116
DunkirkRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5- Fall in Love at First KissRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5