Titles you rated
127 HoursRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
CocoRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0- Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
Crazy First LoveRated ★ 2.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 2.0